ako to u nás funguje

Venga! je iná!

• Máme malé študijné skupinky (3-7 osôb v kurze), čo zvyšuje účinnosť výuky, robí ju individuálnejšou a vytvára priateľskú atmosféru. Väčšinou máme v kurze tak 3-5 študentov.
  • U nás sa učí ROZPRÁVAŤ! Kladieme značný dôraz na konverzáciu a schopnosť dorozumieť sa v bežných životných situáciách. Nepoužívame žiadnu špeciálnu metódu, ani špeciálne upravené knihy. Máme možno pomalšie tempo, ale chceme aby to čo sa prebralo študent naozaj vedel! A to sa naučí len rozprávaním, keď bude stále počúvať svoj vlastný hlas v cudzej reči.
  • Učia u nás lektorky a lektori, pre ktorých je práca koníčkom. Jedná sa o mladých milovníkov jazykov, ktorí Vám svoje nadšenie radi sprostredkujú. Nenechajú vás na hodinách pospávať ani sa nudiť :-)
  • Čas výuky je rôzny, organizujeme ranné aj večerné kurzy, snažíme sa však prispôsobiť aj špecifickým požiadavkám študentov. Náš rozvrh vytvárajú študenti. Každý študent v prihláške vyplní aké sú jeho časové možnosti a my potom vyberieme tie najlepšie alternatívy pre všetkých. Zavoláme Vám, ponúkneme konkrétny deň a čas a ak Vám to vyhovuje, potvrdíme Vám kurz. Prihlásiť sa môžte TU.
  • Nájdete u nás príjemné prostredie. Ak prídete skôr, môžete si prečítať knižku, či časopis. Môžte si tiež pochutnať na nejakej sladkosti, ktorá na Vás vždy čaká, alebo aspoň zahasiť svoj smäd. :-)