o našich lektoroch

Momentálne u nás nájdete tieto osobnosti :-)

José Manuel Porras Jiménez – španielčina

José sa narodil v Granade, v Španielsku. Na Slovensko prišiel v roku 2017 a zamiloval si to tu. Výuka španielčiny sa stala jeho vysnívaným povolaním a študenti ho zbožňujú pre jeho priateľský prístup a trpezlivosť.

………………………………………………………………………………………………………………………………………

M.Sc. Eng. Daynier Rolando Delgado Sobrino, Ph.D. – španielčina

Daynier sa narodil na Kube, kde sa od malička učil mať rád nielen školu, ale aj šport a     dobrú hudbu.Na Kube vyštudoval priemyselné inžinierstvo a ako učiteľ vyučoval aj anglický jazyk. Od roku 2011 žije a pracuje na Slovensku, učí španielčinu a angličtinu, čo ho veľmi teší, lebo mu to pripomína časy, keď žil a pôsobil ako pedagóg na Kube.

……………………………………………………………………………………………………………………………………….

Bc. Michaela Varcholíková – angličtina

IMG_20210902_1743132

Michaela sa vďaka záľube v angličtine rozhodla študovať na anglickom bilingválnom gymnáziu       v Košiciach a túžba učiť ju doviedla do Trnavy, kde študuje učiteľstvo anglického jazyka a literatúry spolu s históriou. Učiteľský sen sa jej darí napĺňať v našej jazykovej škole, kde sa snaží vytvárať bezpečný priestor pre každého študenta, zohľadniť ich potreby a záujmy a necháva rozkvitať ich potenciál.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Bc. Tereza Tavaliová – angličtina

smartAngličtina jej bola vždy veľmi blízka a preto sa ju rozhodla
študovať aj na vysokej škole. Štátnicu z angličtiny získala na pedagogickej
fakulte a o svoje vedomosti z angličtiny, a zároveň pedagogiky, by sa rada
podelila s ďalšími študentami. Verím, že rozprávanie po anglicky nemusí byť stres.:-)

…………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Ing.Veronika Gálikovášpanielčina / angličtina

Mám za sebou štátnicu všeobecnú, business aj prekladateľskú z angličtiny, DELE C2 zo španielčiny a pobyty v zahraničí. Angličtina a španielčina sú mojou záľubou a vášňou. Mám radosť keď môžem to, čo viem, odovzdávať v Trnave mojim študentom a keď vidím, že ich naše hodiny bavia. Dosiahnuté výsledky sú tak pre mňa neustálou motiváciou pokračovať a zlepšovať sa.

Počas našej činnosti sme spolupracovali s mnohými skvelými zahraničnými i slovenskými lektormi

• Mgr. Adriana Spodniaková
  • Elisabet Álvarez Soto  (Španielsko, Asturias)
  • Doc. Mgr. Bohdan Ulašin, PhD. – španielčina / angličtina