o našich lektoroch

Momentálne u nás nájdete tieto osobnosti :-)

José Manuel Porras Jiménez – španielčina

José sa narodil v Granade, v Španielsku. Na Slovensko prišiel pred dvoma rokmi a stále sa mu tu páči, teraz o to viac, že môže zdieľať svoj jazyk so stále viac a viac študentami.

M.Sc. Eng. Daynier Rolando Delgado Sobrino, Ph.D. – španielčina

Daynier sa narodil na Kube, kde sa od malička učil mať rád nielen školu, ale aj šport a dobrú hudbu.Na Kube vyštudoval priemyselné inžinierstvo a ako učiteľ vyučoval aj anglický jazyk. Od roku 2011 žije a pracuje na Slovensku, učí španielčinu a angličtinu, čo ho veľmi teší, lebo mu to pripomína časy, keď žil a pôsobil ako pedagóg na Kube.

Andrea Bírošová – angličtina

Študentka angličtiny v odbornej komunikácii na univerzite UCM v Trnave, ktorá precíznym a zodpovedným prístupom motivuje študentov k lepším výkonom. Je obľúbená najmä u detí, kde vie nájsť rovnováhu medzi zábavou a “naozajstným” učením sa :-)

Angličtine sa venuje odmalička, každoročne absolvuje pobyt v Británii kde angličtinu využíva denne naplno, taktiež má za sebou úspešne zvládnutý kurz na škole v Greenwich v Londýne. Rada pomôže s angličtinou každému, kto má chuť sa učiť a zdokonaľovať s :-)

Ing.Veronika Gálikovášpanielčina / angličtina

Mám za sebou štátnicu všeobecnú, business aj prekladateľskú z angličtiny, DELE C2 zo španielčiny a pobyty v zahraničí. Angličtina a španielčina sú mojou záľubou a vášňou. Mám radosť keď môžem to, čo viem, odovzdávať v Trnave mojim študentom a keď vidím, že ich naše hodiny bavia. Dosiahnuté výsledky sú tak pre mňa neustálou motiváciou pokračovať a zlepšovať sa.

Počas našej činnosti sme spolupracovali s mnohými skvelými zahraničnými i slovenskými lektormi

• Mgr. Adriana Spodniaková
  • Elisabet Álvarez Soto  (Španielsko, Asturias)
  • Doc. Mgr. Bohdan Ulašin, PhD. – španielčina / angličtina